Onderdeelnummer 2324119
Fabrikant METZGER 
€ 33,80incl. BTW
€ 27,93excl. BTW
Breedte 10,000 mm
Hoogte 10,000 mm
Lengte 10,000 mm
Gewicht 0,100 kg
Inbouwplaats Ontstekingsspoelzijdig
Monteerwijze voorgemonteerd
Stekkeromhulsel formaat Ovaal
Aantal leidingen 3
Aantal contacten 3 -polig
Kabeldoorsnede 0,75 mm²
Kabellengte 100 mm
Materiaal Silicoon
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met krimp-knijpverbinder
Materiaal CuSn (koper-tin)
Alleen voor artikelnr. 0880180
Alleen voor artikelnr. 0880356
Alleen voor artikelnr. 0880357
Voor OE-nr 1208108
Voor OE-nr 46777286
Voor OE-nr 46777288
Voor OE-nr 55180004
Voor OE-nr 55209603
Voor OE-nr 55213613
Voor OE-nr 55224494
Voor OE-nr 55246099
Voor OE-nr 95512934
Voor OE-nr 467772880
Voor OE-nr 504142675